Pokemon World

Pbf Pokemon

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-02-07 21:48:21

Etetnal

Administrator

Zarejestrowany: 2012-02-07
Posty: 79
Punktów :   

Początek by Nail

Pierwsze dni przygód bohaterowie zaczynają w miasteczku Pallet
Ich przygody właśnie się zaczynają



Etetnal:Tatoo ale jak ja zacznę przygodę bez żadnego pokemona
-Spokojnie umówiliśmy się z rodzicami pewnego twojego kolegi z dzieciństwa ,że wybierzecie się w podróż razem
Etetnal:Zaraz zaraz jakiego kolegi ja nikogo nie kojarzę tato
-To brat May ,on pewnie też cię nie pamięta ,ale będziecie mieli dużo czasu by się bliżej poznać   
Etetnal:May? ooo {to ta ślicznotka ,ale ma hardy charakterek o jejku ciekawe jakiego ma brata}
-Ona swojego pierwszego pokemona dostała od swojej mamy losując go z pośród 5 ,on będzie losował od swojej siostry ,niestety ja nie mam dla ciebie żadnego pokemona
Etetnal:Jak to ?
-Ale spokojnie ,pożyczę Ci mojego pokemona
Etetnal:O jak fajnie dziękuje ,a jakiego?
-Ditto ,lecz jak tylko złapiesz swojego pierwszego pokemona zgłosicie się obaj w najbliższym centrum pokemon i prześlesz mi go z powrotem
Etetnal:eeeh szkoda ,ale cóż nie mam na razie innego wyboru 
-Proszę o to pokeball z Ditto dbaj o niego a teraz leć spotkać się z Neilim
Etetnal:Dobrze tato dzięki lecę



Kilka domów dalej..


-Synku pamiętaj tylko uważaj na siebie ,w plecaku zapakowałam ci kilka bandaży ,olejek do opalania ,żebyś się nie sparzył w te słoneczne dni ,a także kurtkę ,żebyś nie zmarzł
May:Dobra mamo daj mu już spokój ,poradzi sobie ,przecież mamy te same geny jakby nie patrzeć
Dobra Neil masz tu przed sobą 5 pokeballi w każdym jest pokemon ,możesz wybrać tylko jednego

Offline

 

<-- usunieto kod --> <-- usunieto kod -->

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kokotow.pun.pl www.wawel.pun.pl www.artofvoodoo.pun.pl www.ninjaword.pun.pl www.niszcze.pun.pl